„Dailus raštas akį glosto“

Kovo 21d. keturi Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo specialiųjų poreikių mokinių dailyraščio konkurse ,,Dailus raštas akį glosto“. Konkursas  jau  šeštą kartą vyko „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje. Šiemet jis skirtas Lietuvos dainų šventės 100-mečiui paminėti . Puikiai sekėsi visiems mokinukams. Pijus, Urtė ir Matas tapo lauretais. Visi, kartu su Dovydu,  gavo ir padėkas už dalyvavimą konkurse. Buvo smagu dalyvauti ritminėje kūno perkusijos edukacijoje. Joje visi naudojant įvairius rankomis ir kojomis išgaunamus garsus ( plojimas, trepsėjimas ir kt.), kūnai virto muzikiniais instrumentais. Vaikai skandavo savo vardus,  meditavo klausydami lietuviškos sutartinės, grojo tamburinais, mušė  būgnus.

Ačiū visiems organizatoriams už puikiai praleistą laiką.

Specialioji pedagogė –logopedė Gitana Rutkauskienė