Matematikos ir informacinių technologijų viktorina „Skaičiuok, mąstyk, spėk“

Kovo 20 dieną Prienų „Ąžuolo“ progimnazijoje vyko matematikos ir informacinių technologijų viktorina „Skaičiuok, mąstyk, spėk“. Joje dalyvavo 5-8 klasių mokiniai. Aštuonios komandos varžėsi tarpusavyje. Viktorinos tikslas buvo išsiaiškinti pačią sumaniausią, išradingiausią komandą. Mokiniai, dirbdami komandoje ir naudodami QR kodų nuskaitymo, „Socrative“ programas, atliko įvairias IT ir matematikos užduotis. Renginį organizavo ir vedė informacinių technologijų mokytoja Živilė Masiulionė, kuriai pasirengti padėjo matematikos mokytojos – R. Stonkuvienė, V. Grigonienė, L. Aušrotienė, J. Andrulevičienė. Džiugu buvo matyti komandų narių bendradarbiavimą atliekant užduotis. Pati sumaniausia – Aštuonkojų komanda laimėjusi I-ąją vietą, II ir III vietomis pasidalino Pievos ir Žalia komandos. I-III vietos nugalėtojai buvo apdovanoti mokyklos direktorės G. Tautvydienės įsteigtais prizais. Dėkojame mokiniams už puikias žinias, aktyvų dalyvavimą ir linkime sėkmės kitose viktorinose, konkursuose.

Informatikos mokytoja Živilė Masiulionė.