Būsimi pirmokai susipažino su mokytojomis ir mokymosi aplinkomis progimnazijoje

2017 m. vasario 23 dieną progimnazijoje lankėsi Prienų l/d „Gintarėlis, „Saulutė“ ir „Pasaka“ priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai su auklėtojomis. Jiems koncertavo kryptingą meninį (muzikinį) ugdymą lankančiųjų pradinių klasių mokinių choras, vadovaujamas mokytojos Linos Suchorukovienės ir progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai. Svečiai susipažino su informacinio centro erdvėmis, didele ir jaukia sporto sale, lankėsi  robotikos kabinete. Būsimųjų mokytojų – Dovilės Šatienės, Rimos Juodsnukienės bei Lijos Laimutės Vaitulevičienės  kabinetuose bendravo su ketvirtokais, sėdėjo mokykliniuose suoluose.  Vaikai pasivaišino arbata ir  valgykloje keptomis  bandelėmis.
Atsisveikindamos būsimiesiems pirmokams mokytojos įteikė pačių parengtas spalvinimo knygeles.
2017 m. kovo 15 d. 17.30 val. progimnazijoje vyks  būsimųjų priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų ir pirmųjų klasių mokinių  tėvų susirinkimas.

Vida Zdanienė,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui