Progimnazijos futbolo turnyras

Vasario 28 dieną Prienų ,,Ąžuolo“ progimnazijoje prasidėjo salės futbolo tarpklasinių varžybų maratonas. Varžybose dalyvavo 6a, 6b, 6c, 5a, 5c klasių komandos.
Pirmosios susikovė 6c ir 5a klasių komandos. 6c sekėsi kur kas geriau nei 5a ir jie pirmąsias varžybas laimėjo sausu rezultatu – 6:0. Atkaklios rungtynės vyko tarp 6b ir 6a komandų. Po pirmo kėlinio 2:0 pirmavo 6a klasė. Antrajame kėlinyje kova buvo permaininga, bet visgi 6a klasei pavyko pasiekti pirmąją pergalę rezultatu 4:2.
Į kitas rungtynes rinkosi 5c ir 5a komandos. 5c žaidėjai buvo stipresni ir varžovus sutriuškino 11:1. Įdomi kova vyko tarp 6b ir 6c komandų. 6b pavyko pasiekti pergalę 6:3. Kitame ture susitiko 5c ir 6a. 5c įrodė pranašumą ir laimėjo 4:3. Rungtynes tarp 6b ir 5a rezultatu 7:1 laimėjo šeštokai. Varžybose tarp 5c ir 6c nepasisekė 6c komandai – jie buvo sutriuškinti 11:0. Dar vienose rungtynėse 6a pavyko laimėti prieš 5a – 4:0.
Paskutinės kovos vyko ypač atkakliai. 5c 4:0 laimėjo prieš 6b ir užsitikrino čempionų titulą. 6a nugalėjo 6c – 5:0. Antrąją vietą laimėjo 6a klasė, 6b iškovojo trečiąją, 6c užėmė ketvirtąją ir 5a – penktąją vietas. Kovo 14 d. varžybų prizininkai ir dalyviai buvo apdovanoti diplomais ir prizais.