PAMOKA NETRADICINĖJE APLINKOJE

Vieną  gražų ir saulėtą rudens rytą 3c klasės mokinių pamokos  vyko netradicinėje  aplinkoje  – Meškapievės miške. Šią pamoką organizavo  mūsų klasės  mokinio Dovydo  tėveliai – Edita ir Jonas Masiai, o jiems padėjo mūsų mokytoja Onutė Krikštolaitienė ir Mato Kazlausko tėveliai.
Mūsų laukė labai linksmos ir įdomios užduotys. Iš viso buvo 11 užduočių. Mes pasiskirstėme į dvi komandas –‚,Grybautojų‘‘  ir ,,Piratų‘‘. Pirmiausia reikėjo surasti vokus, kurie buvo priklijuoti prie medžių. Vokuose buvo paslėptos raidės, iš kurių turėjome sudėlioti patarles.  Antroje užduotyje reikėjo komandų nariams sustoti pagal abėcėlę, po to pagal ūgį ir tada – pagal savo gimimo datą. Trečioje užduotyje abi komandos turėjo  iš virvės sudėlioti geometrines figūras. Tada, pagal pirmąją vardo raidę reikėjo pasakyti anglišką žodį. Taip pat lipome per ištiestą virvę vienu metu susikabinus rankomis ir turėjome atspėti nupieštus pasakų veikėjus. Buvo labai įdomu sukurti laužą, o jam užsidegus nudeginti virvelę. Abiem komandoms reikėjo atspėti dainas pagal duotą melodiją. Kai visos užduotys buvo atliktos kepėme dešreles ir zefyrus, dalinomės patirtais įspūdžiais, gera nuotaika, aptarėme visos dienos nuotykius ir labai  laimingi grįžome namo.

3c klasės mokinė
Augustė Leonavičiūtė