Festivalis „Live Your Goals“

„Live Your Goals“ (Įgyvendink svajones) – Lietuvos mokyklose ir visame pasaulyje vykstanti moterų futbolo populiarinimo kampanija. Futbolą pasaulyje žaidžia 30 milijonų moterų ir merginų. Tarptautinė Futbolo asociacija (FIFA) siekia, jog šis skaičius nuolat augtų, ir prieš kelerius metus inicijavo šią kampaniją.

2017 10 26 d. šis festivalis vyko ir Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos stadione.  Visos festivalyje dalyvavusios mergaitės buvo apdovanotos festivalio marškinėliais ir suskirstytos į komandas. Futbolo stadione buvo paruoštos mažosios aikštelės su įvairiausiomis užduotimis. Mergaitės atlikinėdamos užduotis demonstravo savo koordinacijos, vikrumo, kamuolio varymo, perdavimo bei kitus gebėjimus. Gerų emocijų bei linksmos nuotaikos dozę gavo visi dalyviai.