„Lietuvos tūkstantmečio vaikai“

Ir tėveliai, ir vaikučiai – visi žino apie šaunų nacionalinį projektą „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“, kurį  globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Kovo 6 d. LRT televizijoje  šiame konkurse  dalyvavo ir mūsų progimnazijos 5 c klasės mokinys Ūdrys Sadauskas. Į filmavimą Ūdrį lydėjo  istorijos mokytoja V.Milkevičienė. O palaikymo komanda sudarė klasės draugai, auklėtoja – G.Buitkuvienė ir Ūdrio šeima. Juk ne  visada būtinos tik žinios, į daugybę klausimų atsakyti reikia ir  loginio mąstymo. Ši graži dermė- žinios ir loginis mąstymas – Ūdriui  leido pajusti azarto ir sėkmės skonį. O kokį? Kviečiame visai tai pajusti ir pamatyti  gegužės 6 d. „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ –  sekmadienį 10val. 30min. per LRT televiziją.

„Papasakok man – ir aš pamiršiu; parodyk man – ir aš prisiminsiu; įtrauk mane – ir aš suprasiu“,- taip sakė  senovės kinai.Taigi, mus rodys, nepamirškite.

V.Milkevičienė