Jaunųjų maltiečių sąskrydis

Balandžio 7 – 8 dienomis Klaipėdoje vyko Jaunųjų Maltiečių sąskrydis. Jame dalyvavo  Prienų grupės atstovai: Monika Žiūkaitė, Ieva Struckaitė, Vakarė Miknevičiūtė, Austėja Jakaitė, taip pat  du buvę  mūsų mokyklos mokiniai,  dabar besimokantys  Žiburio gimnazijoje, ir  JM vadovė Lina Suchorukovienė.  Sąskrydis -  vieta kur iš visos Lietuvos susirenka Jaunieji maltiečiai, kurie ištisus metus daro gerus darbus. Šiais metais maltiečiai šventė 25-erių metų jubiliejų. Maltiečių  moto – tikėjimo saugojimas, todėl aplankėme Šv. Pranciškaus bažnyčią Klaipėdoje. Rengėme socialines veiklas ir tuo pačiu susipažinome su maltiečiais iš kitų miestų . Dalyvavome specialiame renginyje su vaikais autistais ir griovėme baimių sieną . Tai puiki vieta susipažinti, pajausti ir atrasti maltietišką dvasią .

Monika ir Ieva