Europos kalbų diena mokykloje

Rugsėjo 26 d. mokykloje buvo paminėta Europos kalbų diena. Priešmokyklinio ugdymo grupių vaikams ir pradinių klasių mokiniams veiklas organizavo 7–8 klasių mokiniai. Skirtingų klasių grupių mokiniai bendradarbiaudami diskutavo, kodėl reikia mokėti daugiau nei vieną kalbą, daugiau sužinojo apie Europos šalis ir kalbas, analizavo žemėlapius, rinko gražiausius lietuviškus žodžius, žinias pasitikrino dalyvaudami viktorinoje, žaidė žaidimus, gamino Europos šalių vėliavėles. Šią netradicinio ugdymo dieną 7-8 klasių mokiniai pabuvo mokytojais, pasidalino savo žiniomis. 6 klasių mokinių komandos palaikomos sirgalių taip pat išbandė jėgas viktorinoje. 8a klasės mokiniai vedė viktoriną ir buvo komisijos nariais, vertindami 6 klasių mokinių atliktas užduotis. 6 klasių mokinių komandos pristatė įvairias Europos šalis.  Komandos turėjo atspėti Europos vėliavas, atpažinti įžymias vietas Europoje, išgirdus dainos ištrauką, atspėti, kas ją dainuoja, atspėti, kokia kalba yra užrašytas žodis ir ką jis reiškia. Sirgaliai minė mįsles, taip pelnydami taškus savo komandoms. Daugiausiai taškų surinko ir pirmą vietą užėmė 6c klasės mokinių komanda, antroji buvo – 6a klasės mokinių komanda, trečioji buvo – 6b klasės mokinių komanda.

Mokytojos   D. Šatienė, V. Bičinskienė, R. Ustilienė

untitled