Sveikos gyvensenos lyderis Simonas Dailidė susitiko su mokiniais

Mūsų mokykloje lankėsi Lietuvos sveikuolių sąjungos (LSS) prezidentas Simonas Dailidė. Jis dalijosi savo patirtimi apie savanorystę, kalbėjo apie sveiko gyvenimo būdo privalumus, teisingo gyvenimo kelio ieškojimus. Simonas prisipažino, kad buvo maištingas paauglys: bandė alkoholį, narkotikus, rūkė… Tačiau atsitiko taip, kad jis atsirado tinkamu laiku tinkamoje vietoje, sutiko žmonių, kurie padarė jam įtaką.

Dabar Simonas organizuoja išskirtinai „blaivius“ masinius renginius: „Yoga Rave“, „VAROM“, bėgimus už „Blaivią Lietuvą“, savanoriauja įvairiose organizacijose, propaguoja sveiką gyvenimo būdą. Prezidentas užsiima ir kitokiais laisvalaikio praleidimo būdais – važinėjimu dviračiais (vienas buvo numynęs net iki Paryžiaus!), kopimu į kalnus, maudynėmis lediniame vandenyje, išlikimo žygiais ir kt. Simonas ragino moksleivius išsikelti tikslus savo gyvenime ir jų ryžtingai siekti, tapti savanoriais įvairiose veiklose, keliauti, siekiant pažinti aplinkinį pasaulį bei patį save.