Antrokai mokėsi plaukti

Prienų rajono savivaldybė vykdė programą “Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje 2018“. Lapkričio 12 – gruodžio 11 dienomis buvo organizuojamas I-asis rajono savivaldybės antrų klasių mokinių mokymo plaukti etapas.  Šioje programoje dalyvavo 76 mūsų mokyklos antrokai (mokytojos R. Juodsnukienė, D. Šatienė, L. Vaitulevičienė). Dvi dienas per savaitę mokiniai lankė plaukimo pamokas Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseine. Vaikus plaukti mokė treneriai V. Janavičius, K. Margevičius ir R. Garbinas.  Mokymasis plaukti dideliame baseine daugeliui mokinių buvo naujas iššūkis, nauja patirtis. Žingsnis po žingsnio vaikai vis drąsiau plaukė, nardė. Drąsiausieji nušokdavo nuo pakylos. Daugelis įgavo didesnį pasitikėjimą savo jėgomis, suprato, kad norint išmokti plaukti reikia laikytis tikslių trenerio nurodymų. Vaikai mokėsi padėti draugui, pasidžiaugti jo sėkme. Paskutinę projekto dieną mokiniai gavo pažymėjimus, kuriuose nurodyta, kokius gebėjimus jie įgijo. Gera buvo matyti laimingus, krykštaujančius vaikus. Grįždami po plaukimo pamokų, nors ir pavargę dalindavosi įspūdžiais, kalbėdavo ką naujo išmoko ir vėl laukdavo kitos kelionės į baseiną.

Dėkojame visų antrokų vardu už suteiktą galimybę išmokti plaukti.

R. Juodsnukienė

D. Grigaliūnienė