Robotiados FLL regioninės varžybos

2019 m. kovo 2 dieną pradinių klasių Robotikos būrelio komanda ,,Ateities kūrėjai“ (Šarūnas 3a , Tadas 2c, Kipras 2c , Henrikas 3d ir Titas 3d) dalyvavo Robotiados  FLL regioninėse varžybose, kurios vyko Kaune.  Varžybose rungėsi  16 komandų, iš kurių 8  buvo atrinktos vykti į nacionalinį Robotiados turą. Džiaugiamės , kad mūsų komanda FLL Jr. rungtyse puikiai pasirodė ir užėmusi 3 vietą pateko į nacionalinį Robotiados turą , kuris vyks kovo 23d. Vilniuje.  Mokiniai ir komandos trenerė Jūratė Skindzerienė apdovanoti diplomais ir medaliais.  „ Ateities kūrėjai „ konstravo  Mėnulio bazę.  Problema, kurią jie turėjo išspręsti  - sukonstruoti ir programuoti atgabentų resursų perkėlimą  į saugyklą. Taip pat sprendė problemą, kuo galima keliauti Mėnulio paviršiumi  – sukūrė ir pademonstravo, kaip veikia jų sukonstruotas  Mėnulio Roveris.  Dalyvavo ir buvo puikiai įvertinti Vertybių plakato pristatymo konkurse.

Komandai linkime sėkmės nacionaliniame ture.

Jūratė Skindzerienė