2019 m kovo 23 d. ,,Ąžuolo“ progimnazijos Robotikos būrelio mokinių komanda ,,Ateities kūrėjai“ dalyvavo nacionalinėse FIRS LEGO League robotikos varžybose, kurios vyko Vilniuje. Vadovaujami mokytojos ir remdamiesi  FIRST LEGO  League Jr. pagrindinėmis vertybėmis, mokiniai konstravo modelius – ,,Mėnulio bazę“ naudodamiesi LEGO®Education WeDo  konstruktoriais. Taip pat kūrė “Parodyk man” plakatą, kuriame apibendrino, ką išmoko.  Varžybos orientuotos į mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos (STEM) domėjimąsi per realųjį iššūkį, kuris turi būti įveiktas pasitelkus kritinį mąstymą ir vaizduotę. Mūsų komanda ,,Ateities kūrėjai“ buvo apdovanoti diplomais ir taure už kūrybiškiausią plakatą ir iškeltos problemos sprendimą.

Būrelio vadovė Jūratė Skindzerienė