eTwining projektas ,,Christmas is Coming‘‘

Mokykla dalyvauja naujame eTwining projekte ,,Christmas is Coming‘‘   Kiekviena partnerių mokykla gamins kalėdinius atvirukus, rašys norus angliškai ir gimtąja kalba. Bent po vieną atviruką kiekvienai partnerių mokyklai išsiųsime prieš Kalėdas. Mokyklos Informaciniame centre organizuosime kalėdinių atvirukų parodą. Partnerių mokyklos naudosis vienu „Padlet“ puslapiu, kad galėtų rašyti pranešimus Kalėdų ir Naujųjų metų proga anglų ir gimtąja kalba (nuotraukos, vaizdo įrašai ar sveikinimai). Kiekviena mokykla pristatys savo  nacionalinį kalėdinį patiekalą, dainuos kalėdines daineles. Visa projekto medžiaga bus talpinama „Padlet“  puslapyje.Vector Christmas card with hand lettering.