Labdaros akcija „Gerojo lašelio diena“

paguoda logo

Pranešame, kad vasario 12 dieną progimnazijoje vyks labdaros akcija „Gerojo lašelio diena“, skirta Tarptautinei vėžiu sergančiu vaikų dienai (vasario 15-jai) paminėti. Akciją vykdo Lietuvos vaikų vėžio asociacija „Paguoda“. Akcijos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į vėžiu sergančius vaikus ir palaikyti juos (apie asociacijos veiklą daugiau sužinosite:  https://www.facebook.com/paguoda.lt/ ).
Akcijos dieną kiekvienai klasei siūlome pakalbėti apie vėžiu sergančių vaikų gyvenimo iššūkius,  apie tai, kaip galime padėti jiems geriau jaustis.
Taip pat akcijos dieną rinksime piniginius paaukojimus  – šios lėšos bus skirtos Santaros klinikų vaikų onkohematologijos centro erdvių gerinimui, vėžiu sergančių vaikų gydymui, finansiniam šių vaikučių šeimų palaikymui. Prie lėšų rinkimo kviečiame prisijungti visą progimnazijos bendruomenę – mokinius, darbuotojus, tėvelius, globėjus.
Vasario 12 dieną (trečiadienį) kviečiame visus ateiti į progimnaziją pasipuošę atributu – žalios spalvos drabužiu arba turint bet kokį žalią aksesuarą ar kitą žalios spalvos akcentą.

Vasario 13 dieną mūsų  sergantiems vaikams surinktos lėšos bus perduotos asociacijos „Paguoda“ atstovams.
Gerojo lašelio akcijos metu Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos bendruomenė vėžiu sergantiems vaikams paaukojo 280 eurų. Dėkojame už Jūsų gerumą!

Socialinė pedagogė
Simona Vaškelevičienė