Kūrybinių darbų konkursas „Mano mokyklos kalendorius“

Vasario  7 dieną  Prienų „Ąžuolo“ progimnazija organizavo rajoninio mokinių kūrybinių darbų  konkurso „Mano mokyklos kalendorius“ parodos atidarymą ir laimėtojų apdovanojimus. Šiais metais dalyvavo 30 mokinių su juos rengusiomis mokytojomis iš 5 rajono mokyklų: Jiezno gimnazijos mokytoja Audronė Jusienė, Žiburio gimnazijos mokytojos Ilona Rasimavičienė ir Audronė Ramančuckienė, Revuonos pagrindinės mokyklos mokytoja Rasa Uleckienė, Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos mokytojas Saulius Starkus, „Ąžuolo“ progimnazijos mokytoja Dalia Dragūnienė  ir jų paruošti mokiniai. Daugiausia dalyvių buvo konkurso šeimininkų ąžuoliečių. Konkurso darbus vertino ir atrinko ir vertinimo komisija. Darbai buvo vertinami dvejose kategorijose 9-12 klasių ir 5-8 klasių.

Konkurso nugalėtoja 5-8 klasių grupėje tapo Aušrinė Bakaitė  „Ąžuolo“ progimnazijos 6 klasės mokinė, 9-12 klasių grupėje Martyna Dranginytė ir Kamilė Tamulevičiūtė iš Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos 1g klasės. Laureatus pasveikino muzikos mokytojos Linos Suchorukovienės  parengti konkurso Dainų dainelė respublikinio etapo dalyviai. Konkurso dalyviai ir mokyklos svečiai pažiūrėjo spektaklį „Pūkuotuko pasaulis“, kurį pastatė mokyklos žodžio teatro būrelis su vadovais Irena ir Kazimieru Drižilauskais. Progimnazijos direktorė Irena Tarasevičienė pasidžiaugė konkursu, kuris tampa jau tradiciniu, padėkojo mokyklos svečiams ir dalyviams. Dalyvavo švietimo skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas, mokyklos kuratorė Laimutė Jančiukienė. Renginyje dalyvavę Prienų rajono savivaldybės tarybos švietimo, kultūros, turizmo ir sporto komiteto pirmininkas Deividas Dargužis ir mero patarėja Agnė Dargužienė džiaugėsi mokinių darbais ir vaikams padovanojo didelį tortą.  Nugalėtojams buvo įteiki rėmėjų suvenyrai ir atminimo dovanėlės, kuriuos įsteigė ne tik organizatoriai, bet ir – Prienų Justino Marcinkevičiaus viešoji biblioteka, Nemuno kilpų regioninio parko direkcija, UAB Prienų prekyba, kanceliarinių prekių parduotuvės „Trintukas“, „Alvydo verslas“, Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras,  individualios įmonės savininkė- floristė Jolanta Žilvienė. Jos dovanotos gėlės buvo įteiktos mokytojams, mokyklos svečiams.  Dailės mokytoja Dalia Dragūnienė džiaugėsi mokinių kūrybiniais darbais, kurie kiekvienais metais tampa vis kūrybingesni,  išradingesni, įdomesni ir dalyvius pakvietė dar aktyviau dalyvauti konkurse ir  kitais metais.

Prienų ,,Ąžuolo“ progimnazijos mokytoja Dalia Dragūnienė