• LIETUVOS MOKYKLŲ SALĖS FUTBOLO TURNYRAS, SKIRTAS LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENAI PAMINĖTI

20170318_124639

Kovo 18 d. vyko futbolo turnyras, skirtas Kovo 11-ajai paminėti. Į turnyrą sugužėjo keturios komandos: iš Garliavos, Birštono ir dvi iš „Ąžuolo“. Visos komandos buvo nusiteikusios kovingai. Pirmieji susirungė šeimininkai: „Ąžuolas“ I ir „Ąžuolas“ II komandos. Stipresni buvo „Ąžuolas“ I, jie „Ąžuolą“ II sutriuškino 8:1. Antrosios rungtynės vyko tarp svečių – Garliavos ir Birštono komandų. Garliavos futbolininkai buvo pranašesni ir savo varžovus nugalėjo 9:3. Po to vyko atkaklios rungtynės  tarp

Skaityti daugiau...
  • Progimnazijos futbolo turnyras

20170314_160331

Vasario 28 dieną Prienų ,,Ąžuolo“ progimnazijoje prasidėjo salės futbolo tarpklasinių varžybų maratonas. Varžybose dalyvavo 6a, 6b, 6c, 5a, 5c klasių komandos. Pirmosios susikovė 6c ir 5a klasių komandos. 6c sekėsi kur kas geriau nei 5a ir jie pirmąsias varžybas laimėjo sausu rezultatu – 6:0. Atkaklios rungtynės vyko tarp 6b ir 6a komandų. Po pirmo kėlinio 2:0 pirmavo 6a klasė. Antrajame kėlinyje kova buvo permaininga, bet visgi 6a klasei pavyko pasiekti